top of page

Air Serbia pokreće novi program lojalnosti u martu 2026. godine

Air Serbia je do sada koristila program lojalnosti Etihad Guest, koji je u vlasništvu nekadašnjeg akcionara kompanije Etihad Airways


Foto: Air Serbia
Foto: Air Serbia

Nacionalna avio kompanija Air Serbia pokrenuće u martu 2026. godine svoj sopstveni program lojalnosti koji će zameniti dosadašnji program Etihad Guest. U tu svrhu, nacionalna avio-kompanija potpisala je ugovor sa američkom firmom Loyalty Juggernaut (LJI), specijalizovanom za razvoj i upravljanje savremenim sistemima lojalnosti i angažovanja korisnika.


Platforma ove kompanije koristi tehnologiju u realnom vremenu, personalizaciju i interoperabilnost između različitih partnera, čime omogućava stvaranje dinamičnih i visokovrednih programa lojalnosti, kako za putnike, tako i za poslovne korisnike. Među aviokompanijama koje već koriste LJI rešenja nalaze se Emirates, WestJet i Viva (nekada VivaAerobus).


U okviru saradnje, Air Serbia će implementirati GRAVTY softversku platformu, koja će predstavljati osnovu novog programa lojalnosti.


Foto: Air Serbia
Foto: Air Serbia

Ranije ove godine, Air Serbia i Visa potpisale su sporazum o saradnji koji predviđa izdavanje nove kobrendirane kartice u sklopu predstojećeg programa za česte putnike. Jedna od ključnih prednosti novog programa biće mogućnost sakupljanja poena i kroz aktivnosti koje nisu vezane isključivo za putovanja, čime će korisnicima biti pruženo znatno više načina da ostvaruju i koriste svoje benefite.



izvor: exyuavation


bottom of page